Čo poteší Fica ešte viac ako nový šéf NKÚ ?

Autor: Martin Fedor | 22.5.2015 o 11:46 | (upravené 22.5.2015 o 12:36) Karma článku: 11,65 | Prečítané:  2108x

Nedá mi ešte pár slovami sa vrátiť k voľbe šéfa NKÚ. Pred časom som odchádzal z SDKÚ, nespokojný so štýlom politiky tejto strany, dnes sa toto rozhodnutie opäť potvrdilo ako správne.

Situácia, ktorú sme videli pri voľbe by ma nenapadla ani v najhoršom sne. Nepomyslel by som si, že je niekto v opozícii schopný nepokryte urobiť krovie pre zámery vládnej strany ovládnuť najdôležitejšie pozície v štáte.

Asistencia predsedu SDKÚ pri nominácii a voľbe šéfa NKÚ bola pokusom znovu ukázať opozičnú nejednotnosť a ešte viac znechutiť voliča opozície. Úlohu užitočného idiota naplnil dokonale.

Som presvedčený, že neúčasťou na hlasovaní by sa ešte vypuklejšie ukázalo, že poslanci SMERu nevolili žiadneho kandidáta opozície na kontrolný úrad. Že sa jednoducho jeden poslanec nechal zneužiť pre zámery ovládnutia kontrolných mechanizmov v štáte.

Rozumiem rozhorčeniu  mnohých, ktorí mi volajú a píšu. Napriek tomu každému hovorím, že je najjednoduchšie rezignovať na presvedčenia a ideály s ktorými sme do politiky išli. A že sa vynasnažím vytrvať v posilňovaní myšlienok, návrhov, ktoré považujem za prospešné Slovensku a jeho občanom.

Ak chceme, aby mal Robert Fico po voľbe šéfa NKÚ radosť dvojitú, tak stačí po tomto nechutnom obchode rezignovať na záujem o zmenu v parlamentných voľbách. Keď toto dopustíme, poslúžime Robertovi Ficovi rovnako ako Pavol Frešo.

Volič opozície by sa nemal nechať znechutiť, ale urobiť všetko preto, aby budúci rok došlo k zmene takéhoto štýlu politiky.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?